Redragon OPAL-L Gaming Monitor 27 inch GM27X5QIPS 2K QHD IPS Display 2560 x 1440 200Hz Refresh Rate 1ms Response Time AMD FreeSync Technology, 16.7m Color Display, Black | GM27X5QIPS-L-200Hz
1 in stock
Brand : Redragon
Model : GM27X5QIPS
Screen size : 27 inch
Panel Type : IPS
Resolution : 2560 x 1440
Aspect ratio : 16:9
Refresh Rate : 200Hz
Response Time : 1ms
Brightness :320 nits
700.00 AED
1 in stock