Redragon Mirror-III GM27X5IPS Gaming Monitor, 27″ IPS Display, FHD Resolution, 200Hz Refresh Rate, 1ms Response Time, AMD FreeSync Technology, 16.7m Color Display, Black | GM27X5IPS
Availability:
1 in stock
- High refresh rate up to 200Hz helping with gameplay fluidity.
- Elegant and minimalist design to integrate into any setup.
- Integrated Freesync technology to eliminate image tearing.
- Various video connection options for greater practicality and versatility.
500.00 AED
1 in stock